logo
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
ia gaminasi vitaminas C ;]
Simpatule
Aš žinau anekdotų apie ežiuką , bet visi žinomi Šypsosi2
Eina ežiukas nusiminęs , nueina pas pelėda ir klausia:
- Pelėda, ką man daryt, man gyvenimas nemielas..
Pelėda atkerta:
-Pasikark..
-Bandžiauu.
-O už kur kareisi?
-Už letenėlės..
-Kvaily gi reikia už kaklo.
-Bandžiau, bet labai jau dūsino..
Aist yra Aist.
Ir viskas tuo pasakyta. Šypsosi2

Neringutas
A blond, a brunette and a redhead are sitting down for lunch one afternoon. The redhead says to the others, "I found cigarettes in my daughters room! I can't believe she's a smoker!. The brunette says "That's nothing. The other day I found beer in my daughters room. I can't believe she's a drinker!. The blonde looks at the other two and says, "Well you two are lucky. Just yesterday I found condoms in my daughters room. I never even knew she had a penis!" Šypsosi2Šypsosi2

NoSound
O jai as angliskai nie bum bum Šypsosi2
Gyvenimas - tai ne daina, tai ne svajones ir ne pasakos. Gyvenimas - tai meile ir kancia. Gyvenimas - pradzia ir pabaiga.

Neringutas
Tai kur nors išsiversk. Šypsosi2

Audriukas
Vežė žmogelį laidoti ir pakeliui pametė. Girtas traktoristas jį atsitiktinai pervažiavo. Išsigandęs įmetė lavoną į upę. Brakonieriai sprogdino žuvį ir skenduolis išplaukė į paviršių. Brakonieriai pririšo išplaukusį prie pasienio stulpo. Pasieniečiai pastebėjo pažeidėją ir paleido į jį seriją šūvių. Supratę, kad tai taikus gyventojas, nuvežė žmogelį į ligoninę. Chirurgas dirbo dvi valandas. Po to, labai nukankintu veidu, išėjo iš operacinės ir pareiškė: Gyvens. Šypsosi2 Pfft
Duok pietstuka pasirasysiu Šypsosi2

Nera....
NoSound
Kalbasi du kaliniai:
- Už ką sėdi?
- Žmoną užmušiau.
- Kiek sėdėt davė?
- Du mėnesius.
- Ką?!! Už tai, kad žmona užmušei tik du mėnesius?!
- Taip, po to mane perkels į dujų kamerą...

Gyvenimas - tai ne daina, tai ne svajones ir ne pasakos. Gyvenimas - tai meile ir kancia. Gyvenimas - pradzia ir pabaiga.

dj_mangis
Nebilys sake kurciam, kad aklas mate koncertuojanti naslaiciu, berankiu mergaiciu chora pavadinimu ,,mama paimk mane uz rankos'' Šypsosi2D

dj_mangis
Suvalkas skambina pareiksti uzuojauta i laikrasti.
operatore: -sakykite teksta.
suvalkas: -mire jadze.
operatore: -galite sakyti daugiau. 5 zodziai nemokami.
suvalkas: -mire jadze, parduodu opel ascona.;DD

dj_mangis
Dega didziulis Hiltono viesbutis,visi laksto ir rekia "vandens vandens".Tada prasiveria duris ir islindusi morda "o i 307 sampano ;D

dj_mangis
Bobutė naujame miesto autobuse nesupranta kaip pasižymėt bilietėlį elektroniniu komposteriu. Susikrimtusi paklausia šalia sėdinčių maroziukų. Jie:
- Tai čia reik pasilenkt prie aparato, pasakyt savo vardą ir kur važiuoji.
Bobulė apsidžiaugia, pasilenkia ir taria:
- Anutė, turgus.;D

dj_mangis
Petriukas pavėlavo į traukinį. Bandė įšokti į pravažiuojantį. Negalima sakyti, kad jam nepavyko - truputis Petriuko nuvažiavo į Vilnių..

dj_mangis
Isvaziavo vienas marozas pasivazinet su savo nauju BMW. isuko i greitkeli , vaziuoja vaziuoja,pyst pries ji staigiai issoka kazkoks diedukas nuo kelio krasto. tas sustoja,sako kas buvo? sako va..zaziukas pagedo,buk zmogus , patempk iki koloneles benzino. nu marozas pamaste, nu ka darysi, davai sako,riskis. bet atsimink,jeigu as per greit vaziuosiu,tai tu man papypsink , ok ? diedukas : okok! na ir zodziu, taip jie pradejo vaziuot , vaziuoja vaziuoja.. marozas pasuka galva i kaire puse , o ten kazkoks tamsiaodis uz bmw tokios pats sedi. nu , susimirksejo jie ir davaiiiiiii kas greiciau, o deja , uz medzio mentai stovi ir greiti saudo. mentas taip ziuri ziuri ziuri , ir kad pradejo jis rekt : EINAA SAUUUUUUUUU , nieko nebestabde , nuvaziavo namo. ryte ateina i darba sako chebra chebra,neprimesit ka maciau! karocia vakar dirbau greitkeli , ziuriu 2 bmw lekia kokiu 220 , o zazas is galo pypsin kad praleistu;D

dj_mangis
Pirmas klausimas: ka daro ciukce kai jam salta?
Ats.: atsiseda prie zvakes.

Antras klausimas: ka daro ciukce kai jam labai labai salta?
Ats.: uzdega ta zvake.

dj_mangis
NAUJAKO ISTORIJA

x.nu krc jau be 5 min naujakas iseinam visi i lauka draugelis sako

y.ziek turiu dahuja saltos ugnies papigiai paemiau

x.nu tai dw duok pan pakeli (dave krc)

bandom uzdegt bet nedega o prigere buvom pzdc.poto ziuriu pradejo dumai eit iss ju o pasirodo ten smilkalai buvo Šypsosi2

dj_mangis
zinau sita Mirkt nejuokingas

Simpatule
- Ar tiesa, kad minutė juoko prailgina gyvenimą penkiomis minutėmis?
- O tai jau priklauso nuo to, iš ko juoksitės..
Aist yra Aist.

TheMusic
[10:47:47 AM] Miglė*: Tai kodel moteris miegojusi su daug bernu - kekse, o vyrai - kazanovos?

[10:49:23 AM] Lukas: supranti, jei raktas atrakina daug spynu, tai jis - pravartus raktas, visraktis

[10:50:34 AM] Lukas: o jei visi raktai atrakina spyna tai ji beverte

Adminas - Bano Laisvė ;D

https://www.themusiclt.com/
Pykciurna
Kavinė Paryžiuje. Už staliuko sėdi moteris. Prie jos prisėda vyriškis.
- Madam skuba?
- Madam neskuba ...
- Madam išgers puodelį kavos?
- Madam išgers puodelį kavos ...
Geria kavą.
- Madam ištekėjusi?
- Madam ištekėjusi ...
- Madam galėtų paskambinti vyrui ir pranešti, kad ją išprievartavo nepažįstamas vyriškis?
- Madam galėtų paskambinti vyrui ir pranešti, kad ją išprievartavo nepažįstamas vyriškis... 16 kartų.
- ešiolika kartų?!
- Mesje skuba?
music is my life

Simpatule
Aš nuo mažens domėjausi geografija ir norėjau apsigyventi mieste, turinčiame įdomų, iš dviejų žodžių susidedantį pavadinimą, pavyzdžiui Buenos Airėse, Los Andžele, Monte Karle. Mano svajonė dalinai išsipildė... Dabar gyvenu Kazlų Rūdoje...
Aist yra Aist.

TheMusic
Užėjau į parduotuvę kelioms minutėms. Kai išėjau į lauką pamačiau, kad policininkas rašo baudos kvitą už ne vietoje pastatytą automobilį. Aš priėjau ir gražiai paprašiau, kad už pirmą nusižengimą taip smarkiai nebaustų. Policininkas nesileido į kalbas ir rašė toliau. Tada aš pasakiau, kad jis neturi širdies ir žmogiškumo. Jis išrašė dar didesnę baudą. Na, aš pradėjau jam šaukti, kad jis yra tikras paršas ir fašistas. Jis ėmė išrašinėti dar vieną kvitą už pareigūno įžeidimą ir ėmė kabinėtis, kad įskilęs stiklas, nudilusios padangos ir dar kažkas. O aš išdėjau jį į šuns dienas kaip tiktai mokėjau. Baudos kvitų buvo prirašyta visa šūsnis. Kai jis bandė man juos įbrukti, pasakiau kad neimsiu ir tegul jis juos susisuka į triūbelę ir susikiša sau į užpakalį. Policininkas užkišo visus kvitus už valytuvo ir dar ėmė išrašinėti šaukimą į teismą. Tegul rašo, ką nori. Mano mašina stovi už kampo, aikštelėje. Aš tik šiaip, pro šalį ėjau...
Adminas - Bano Laisvė ;D

https://www.themusiclt.com/
Peršokti į forumą:
Paieška

Navigacija
namai Namai
Pradžia
Forumas
DUK (Pagalba)
Kontaktai
Paieška
Taisyklės
Atsakomybė

music Muzika
100 Naujausių dainų

top Topai
100 Siunčiamiausių
Top Dienos
Top Savaitės
Top Mėnesio
PowerHitRadio Top15
ZipFM Spotify Top30

Muzikos kategorijos
failas Albumai
failas Klipai
failas Kalėdinės dainos
failas JumpStyle/Tecktonik..
failas Eurovizijos dainos
failas Dubstep/Drum&Bass..
failas Lietuviška Muzika
failas R&B/RAP/HIP-HOP
failas Rock/Punk/Metal..
failas Rusiška Muzika
failas Senos dainos
failas Muzikos Setai
failas House/Electro/Minimal..
failas Pop / Dance
failas Vaikiškos dainelės

Reklama
sporto transliacijos

Naujausi komentarai
bullet https://audiomack.com/edu-s...
bullet 01 Meilė Chuliganui 02 Se...
bullet 01 Aš Laiminga 02 Jausmai...
bullet 1. AGNĖ PETRAVIČIENĖ - B...
bullet 01 Mylimas Vyras Ir Sūnus ...
bullet 01 Nes Tu (Susirask Mane) ...
bullet 01 Jingle Bell Rock 02 San...
bullet 01. Šiąnakt Išausiu Plon...
bullet 01 Intro 02 Kas Tu Esi 03...
bullet 01 Kai kas vakarą (akustin...

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.

Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 09.05.2021 10:13
Ar cia yra gyvu >???))) Šypsosi

[off] 22.12.2020 21:44
Sveiki. Gal kas galetu imesti Dzouns-Padovanok ir Sia-Caurage to change?

[off] 29.07.2020 20:24
kodel rusisko muzono niekas nebekelia?

[off] 05.07.2020 10:33
GEROS VISIEMS DIENOS SU GERA MUZIKA!!!!!! Šypsosi

[off] 03.07.2020 20:39
Labas pagaliau pavyko prisijungt Šypsosi

Narių apklausa
Kur leidžiat vasara?

Namuose

Prie jūros

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
bullet Komentarai : 0 bullet

© 2009-2021 TheMusicLt.com
tiesiogines sporto transliacijos | nemokama muzika | lietuviska muzika | Torentai | zippy themusic | youtube to mp3 online |