logo
Peržiūrėti temą
 Spausdinti temą
Anekdotai
bamba112
Išėjo Jonas į mišką grybų rinkti. Renka renka, tik staiga iš krūmų išoka moteriškė su šakėmis: Tai, sakai, nori mane išprievartauti?! sušunka ji. Ne, ką jūs, tikrai nenoriu! Sakai, nenori? O teks.

bamba112
Kalbasi du studentai. Vienas sako:
- Gal neinam šiandien į paskaitas? Gal į barą nueinam?
- Ne, man išsimiegot reikia...

ricii
Kalbasi du vyrai:
- Mano žmona angelas.
- Mano žmona irgi ne žmogus. . .
Senbuvis - Uploaderis!

http://www.instagram.com/lummmia
Atsipalaidaves
ūdų klasifikacija pagal pojūčius

ia pateikiama šūdų klasifikacija remiantis šikėjo pojūčiais:

ūdas-vaiduoklis žmogus sunkiai ir įtemptai šika, bet šūdo klozete nėra

varus šūdas žmogus sunkiai ir įtemptai šika, šūdas matomas klozete, bet nėra žymių ant tualetinio popieriaus

lapias šūdas nors valotės šiknaskylę bent 50 kartų, vistiek jaučiate, kad dar visko nenusivalėte. Galiausiai, kad neišteptumėte trusikų, jums tenka įsidėti popieriaus į kelnes

Antrosios bangos šūdas pašikate, išsivalote su tualetiniu popieriumi, apsimaunate kelnes, bet vėl pajaučiate norą

Užkietėjęs šūdas jums tenka taip stengtis, kad vos negaunate širdies smūgio

Sunkus šūdas pašikę netenkate 20 kg svorio.

ūdas-plyta jis toks didelis, kad prieš nuleidžiant vandenį jums tenka jį suskaldyti į mažus gabalėlius (ne ranka, žinoma, o tualetiniu šepečiu)

Dujinis šūdas išeina su tokiu triukšmu, kad girdi visi 100 metrų atstumu

Alkoholinis šūdas išikamas ryte po girtai praleistos nakties. Jis limpa prie klozeto sienelių

Laukiamas šūdas einate šikti, tačiau tik pasėdite ant klozeto ir keletą kartų nusibezdate

Plėšiantis šūdas išlenda su tokiu skausmu, kad atrodo, kad perplėš jus pusiau

Besitaškantis šūdas išauna su tokiu pagreičiu ir taip pliumpteli, kad vanduo aptaško jums užpakalį

Skystas šūdas teka srovele

ūdas-apgavikas jūs gi tik ruošėtės nusipersti...

Aukštuomenės šūdas toks, kuris nesmirda

Nuodingas šūdas nuo jo kvapo visame name išnyksta tarakonai.

Limpantis šūdas prilimpa prie šiknaplaukių, ir jums reikia gerokai pakratyti subinę, kad jis pagaliau nusileistų išvietės skylėn

Meksikietiškas šūdas tokio aštraus kvapo, kad jūsų nosis dega.

Nesibaigiantis šūdas jis tęsiasi ir tęsiasi ir tęsiasi... Jūs meldžiatės, kad pagaliau pasibaigtų.

Nenuskandinamas šūdas nuleidus vandenį vistiek plaukioja klozete.

ūdas - pasalūnas niekada nepasitaiko jums esant namie, o tik tuomet, kai esante kur nors išėjęs visai dienai. Jūs norėjote tik šiek tiek pirstelėti, tačiau visą dieną turite vaikščioti su pusiau išiktu šūdu trusikuose.

ampanizuotas šūdas kai jūsų viduriai užkietėję, šūdų kamštis vistiek kada nors išauna, kartu su burbuliuojančia ruda srove.

ūdas - ledkalnis unitaze pusė jo plaukioja po vandenio, o kita pusė virš vandens.

Sprogstantis šūdas po jo seka toks galingas pirstelėjimas, kad jums tenka įsitikinti, ar neįskilo unitazas.

ūdas egzorcistas gelsvai - rusvas skystis šauna iš jūsų šiknaskylės, ją nudegindamas, ir ištykšta ant tualeto sienų (žr. skystas šūdas)

TaiNeNx
Anot lietuviu tautosakos,kuciu nakti, lygiai vidurnakti, salcininku rajono gyventojai prabyla lietuviskai.
http://youtu.be/1AoJUwL2FGE

Robas
Atsipalaidaves parašė:
ūdų klasifikacija pagal pojūčius

ia pateikiama šūdų klasifikacija remiantis šikėjo pojūčiais:

ūdas-vaiduoklis žmogus sunkiai ir įtemptai šika, bet šūdo klozete nėra

varus šūdas žmogus sunkiai ir įtemptai šika, šūdas matomas klozete, bet nėra žymių ant tualetinio popieriaus

lapias šūdas nors valotės šiknaskylę bent 50 kartų, vistiek jaučiate, kad dar visko nenusivalėte. Galiausiai, kad neišteptumėte trusikų, jums tenka įsidėti popieriaus į kelnes

Antrosios bangos šūdas pašikate, išsivalote su tualetiniu popieriumi, apsimaunate kelnes, bet vėl pajaučiate norą

Užkietėjęs šūdas jums tenka taip stengtis, kad vos negaunate širdies smūgio

Sunkus šūdas pašikę netenkate 20 kg svorio.

ūdas-plyta jis toks didelis, kad prieš nuleidžiant vandenį jums tenka jį suskaldyti į mažus gabalėlius (ne ranka, žinoma, o tualetiniu šepečiu)

Dujinis šūdas išeina su tokiu triukšmu, kad girdi visi 100 metrų atstumu

Alkoholinis šūdas išikamas ryte po girtai praleistos nakties. Jis limpa prie klozeto sienelių

Laukiamas šūdas einate šikti, tačiau tik pasėdite ant klozeto ir keletą kartų nusibezdate

Plėšiantis šūdas išlenda su tokiu skausmu, kad atrodo, kad perplėš jus pusiau

Besitaškantis šūdas išauna su tokiu pagreičiu ir taip pliumpteli, kad vanduo aptaško jums užpakalį

Skystas šūdas teka srovele

ūdas-apgavikas jūs gi tik ruošėtės nusipersti...

Aukštuomenės šūdas toks, kuris nesmirda

Nuodingas šūdas nuo jo kvapo visame name išnyksta tarakonai.

Limpantis šūdas prilimpa prie šiknaplaukių, ir jums reikia gerokai pakratyti subinę, kad jis pagaliau nusileistų išvietės skylėn

Meksikietiškas šūdas tokio aštraus kvapo, kad jūsų nosis dega.

Nesibaigiantis šūdas jis tęsiasi ir tęsiasi ir tęsiasi... Jūs meldžiatės, kad pagaliau pasibaigtų.

Nenuskandinamas šūdas nuleidus vandenį vistiek plaukioja klozete.

ūdas - pasalūnas niekada nepasitaiko jums esant namie, o tik tuomet, kai esante kur nors išėjęs visai dienai. Jūs norėjote tik šiek tiek pirstelėti, tačiau visą dieną turite vaikščioti su pusiau išiktu šūdu trusikuose.

ampanizuotas šūdas kai jūsų viduriai užkietėję, šūdų kamštis vistiek kada nors išauna, kartu su burbuliuojančia ruda srove.

ūdas - ledkalnis unitaze pusė jo plaukioja po vandenio, o kita pusė virš vandens.

Sprogstantis šūdas po jo seka toks galingas pirstelėjimas, kad jums tenka įsitikinti, ar neįskilo unitazas.

ūdas egzorcistas gelsvai - rusvas skystis šauna iš jūsų šiknaskylės, ją nudegindamas, ir ištykšta ant tualeto sienų (žr. skystas šūdas)

Šypsosi2DDDDD

-The_Anarchist-
- Alio
- O Hari, labas..
- Nu, labas
- Klausyk, turiu bėdą, gal padėsi?
- Kokios bėdos?Babkių reikia?
- Ne, supranti, mano sūnus baigė vidurinę ir dabar nei dirba, nei mokosi.Sėdi man ant sprando.Gal galėtum jį įdarbinti pas save? Supranti, noriu, kad jis pažintų gyvenimą, taip kaip aš - dirbtų ir užsidirbtų, gerai?
- Nu bičas, kokios problemos, tegul ateina pirmadieniais, mokėsiu po 1000 žalių per mėnesį
- Ne, ne tai, Hari, aš noriu, kad jis iš tikro padirbėtų, nu, paprakaituotų, pasinervintų, ot taip kaip aš pradėjau.
- Nu, gerai bičas, tegu jis ateina antradieniais ir penktadieniais gaus po 2000 žalių per mėnesį tinka?
- Paklausyk, Hari, aš noriu, kad jis dirbtų kasdien nuo 8 iki 5 ir gautų po 600 litų per mėnesį.
- Nu, tada sunkiai.Matai, bičas, tokį darbą norint gaut, reikia aukštąjį baigti

bamba112
-Zinai, zmona,skrendu i Marsa.
-Ko tau ten dabar?
-Ten, sako, uz viena lytini santiki tris litus moka.
-Tada ir as skrendu!
-O tau ko?
-Noriu paziureti, kaip tu menesy su trim litaispragyvensi...

bamba112
Randa tėvas dukros stalčiuje vibratorių, susinervinęs pasiima bonkę dektinės atsisėda ir geria. Grįžta dukra ir sako:
-Tėvai, ką visai durnas, kad vienas geri?
-Ne veinas,su žentu...

-Ar žinote kodėl kojos dwokia?
-Taip,nes išdygo iš subinės!

bamba112
Pareina kartą Petriukas iš mokyklos ir skundžiasi tėveliui:
- Man šiandien kūno kultūros mokytoja parašė 2...
- Ir už ką gi?
- Na, darom mes mankštą, o ji ir sako:"pakelkit kairę ranką, dešinę ranką, pakelkit kairę koją, o dabar dešinę koją..."
- O ant ko stovėti? - nusistebi tėvas, - gal ant b**io?
- Na, aš jos taip ir paklausiau...

bamba112
Nutarė Petriuko tėvai pasimylėti. Bet Petriukas vis namuose trinasi, niekur eiti nenori. O butas - vieno kambario. Na, tėvai irsugalvojo klastą - liepė eiti Petriukui į balkoną, ir pasakoti, kas vyksta kieme. Na, ir pasakoja Petriukas, balkone stovėdamas:
- Vat bobulės kokios tai šnekasi... Santechnikas Vasia girtas į kiemą išlindo... Antanaičiai dul.....si...
Petriuko tėvas iš kambario:
- Palauk, palauk, o iš kur tu tai žinai? Tu juos matai?
Petriukas atsako:
- Ne, tiesiog Onutė balkone stovi...

bamba112
eina į barą žmogėnas, nešinas stiklainiu. O stiklainyje - aštuonkojis. Žmogėnas prisėda prie baro ir sako:
- Siūlau lažybas: duosiu 100 litų tam, kas suras instrumentą, su kuriuo mano aštuonkojis nemokės groti! Bet jei pralošit, tai statot man išgert!
Baro lankytojai, aišku, išsyk susidomėjo, vienas iškart pasiūlė gitarą. Aštuonkojis paėmė ją savo čiuptuvais ir pradėjo groti, kaip koks Jimmy Hendrix. Tada kitas lankytojas ištraukė saksofoną. Aštuonkojis ėmė groti ne blogiau už Louis Armstrongą. Tada barmenas iš po baro ištrukė seną dūdmaišį. Aštuonkojis pagriebė jį čiuptuvais ir ėmė čiupinėti. Jo savininkas žiūrėjo, žiūrėjo į aštuonkojį, ir galų neišlaikė:
- Ką čia darai? Grok greičiau!
Aštuonkojis nustebo:
- Groti? Kaip groti? Aš ruošiuosi dulkintis !

bamba112
Medaus mėnuo. Vyras ir žmona. Ryte vyras sako:
- Brangioji, gal pusryčius padarytum?
- O gal meilėj papusryčiaukim?.. - sako žmona.
Papusryčiauja jie meilėj.
Ateina pietų metas.Vyras vėl sako žmonai:
- Brangioji, gal pietus padaryk?..
- O gal meilėj papietaukim....
Papietauja jie meilėj.
Ateina vakaras. Vyras vėl prašo, kad žmona pagamintų vakarienę, o ji"...pavakarieniaukim meilėj..." Ryte žmona atsikelia, žiūri, vyras pasidėjęs savo pimpalą ant radiatoriaus... Nustebus klausia:
- Ką tu čia darai???
- Tau pusryčius šildau...

bamba112
Aštuoniolikmetė mergina sužino, kad yra nėščia, ir pasako naujieną tėvams. Motina puola į paniką, tėvas irgi mielai vožtų į ausį, bet negali
Kas tas kiaulė, kuris užstatė tau šitą vaiką?! rėkia motina. Dukra ramiai ima telefoną ir skambina. Po 15 minučių prie namų sustoja raudonas Ferrari, atsidaro durelės, išlipa tvarkingas Armani kostiumu apsivilkęs žilstelėjęs vyriškis, visi sėdasi svetainėje, vyras sako:
Jūsų dukra informavo mane apie problemą. Negaliu jos vesti dėl savo šeimyninės padėties, tačiau esu pasiruošęs suteikti jai finansinę paramą. Padengsiu visas su kūdikiu susijusias išlaidas ir jai visą gyvenimą bus mokami pinigai. Jei gims mergaitė jai aš perrašysiu du prekybos centrus, namą miesto centre, vilą ant jūros kranto ir pervesiu 10 milijonų į banko sąskaitą. Jei gims berniukas jam perrašysiukeletą fabrikų ir 20 milijonų į sąskaitą. Jei dvynukai po fabriką ir po 10 milijonų kiekvienam. Tačiau jeigu įvyks persileidimas ar kita nelaimė, tiesą pasakius, nesu įsitikinęs, ką daryti. Ką jūs manote?
Tada merginos tėvas, visą laiką sėdėjęs ir tylėjęs, ramiai padeda ranką svečiui ant peties ir sako:
Tada tu ją dar kartą padulkinsi.

darka20
jei netiki meile is pirmo zvilgsnio, as galiu praeiti ir antra karta ;D
...Another cigarette picked up my keys and left...The rain was falling down...Goodbye. Lonely words are in my mind...The clock is ticking loud. It seems the only sound...

ZaRa
s017.radikal.ru/i426/1208/ad/8f281723c888.jpg
"Muzika - tai narkotikas.Nuo siol - As Jusu dyleris!"

ZaRa
Gimė vaikas ligoninėj, o motina neima jo ir vis verkia.
- Vyras tamsus, aš tamsi, o vaikas ryžas. Neimsiu, vyras galvos, kad ne jo vaikas.
Gydytojas pažadėjo padėti. Atėjo jaunas tėvas pas gydytoją, o gydytojas ir sako:
- Kaip dažnai jūs mylitės su savo žmona? Tik sąžiningai.
- Kiekvieną dieną!
- Aš juk prašiau sąžiningai!
- Kartą per savaitę.
- O jei visai sąžiningai?
- Kartą per mėnesį.
- Sesele, atneškit vaiką. Tai dabar pažiūrėk, ką tu su savo surūdijusiu b*biu padarei! Šypsosi2
"Muzika - tai narkotikas.Nuo siol - As Jusu dyleris!"

Vaidazzz
Vyksta žaidimas "Kas? Kur? Kada?". Komanda išeina į finalą ir štai paskutinį klausimą užduoda panelė Monika:
- Ką jūs darytumėte jeigu žygyje po Lietuvos miškus, jūsų bendražygiui į bybį įkastų kobra?
Ilgai negalvojusi komanda atsako:
- Iščiulptume nuodus iš žaizdos.
- Kol jūsų komanda čiulpia bybį, prizas keliauja mūsų žiūrovui Stanislovui. Kobros nesiveisia Lietuvoje.
As geriu tu geri mes abu labai geri Mirkt

andrius123
bamba112 parašė:
Kalbasi du studentai. Vienas sako:
- Gal neinam šiandien į paskaitas? Gal į barą nueinam?
- Ne, man išsimiegot reikia...

Wickioks
Grįžta vyras namo, žiūri žmona su geriausiu draugu lovoj. Vyras paėmė ir nušovė draugelį..
Žmona sako vyrui:
- Tu su tokiu charakteriu visus draugus prarasi.
Redagavo Wickioks

Peršokti į forumą:
Paieška

Navigacija
namai Namai
Pradžia
Forumas
DUK (Pagalba)
Kontaktai
Paieška
Taisyklės
Atsakomybė

music Muzika
100 Naujausių dainų

top Topai
100 Siunčiamiausių
Top Dienos
Top Savaitės
Top Mėnesio
PowerHitRadio Top15
ZipFM Spotify Top30

Muzikos kategorijos
failas Albumai
failas Klipai
failas Kalėdinės dainos
failas JumpStyle/Tecktonik..
failas Eurovizijos dainos
failas Dubstep/Drum&Bass..
failas Lietuviška Muzika
failas R&B/RAP/HIP-HOP
failas Rock/Punk/Metal..
failas Rusiška Muzika
failas Senos dainos
failas Muzikos Setai
failas House/Electro/Minimal..
failas Pop / Dance
failas Vaikiškos dainelės

Reklama
sporto transliacijos

Naujausi komentarai
bullet https://audiomack.com/edu-s...
bullet 01 Meilė Chuliganui 02 Se...
bullet 01 Aš Laiminga 02 Jausmai...
bullet 1. AGNĖ PETRAVIČIENĖ - B...
bullet 01 Mylimas Vyras Ir Sūnus ...
bullet 01 Nes Tu (Susirask Mane) ...
bullet 01 Jingle Bell Rock 02 San...
bullet 01. Šiąnakt Išausiu Plon...
bullet 01 Intro 02 Kas Tu Esi 03...
bullet 01 Kai kas vakarą (akustin...

Prisijungti
Vardas

Slaptažodis

Dar ne narys?
Registruotis.

Pamiršai slaptažodį?
Prašyk naujo!.

Šaukykla
Kad rašytum,turi prisijungti.

[off] 09.05.2021 10:13
Ar cia yra gyvu >???))) Šypsosi

[off] 22.12.2020 21:44
Sveiki. Gal kas galetu imesti Dzouns-Padovanok ir Sia-Caurage to change?

[off] 29.07.2020 20:24
kodel rusisko muzono niekas nebekelia?

[off] 05.07.2020 10:33
GEROS VISIEMS DIENOS SU GERA MUZIKA!!!!!! Šypsosi

[off] 03.07.2020 20:39
Labas pagaliau pavyko prisijungt Šypsosi

Narių apklausa
Ar Jūs šiuo metu gyvenate užsienyje?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.
bullet Komentarai : 0 bullet

© 2009-2021 TheMusicLt.com
tiesiogines sporto transliacijos | nemokama muzika | lietuviska muzika | Torentai | zippy themusic | youtube to mp3 online |